KONCERTNI BONTON V SEDMIH TOČKAH

1. Ne zamujajmo na koncerte. Če se to že zgodi, pa v dvorano in iz dvorane hodimo med ploskanjem in ne med izvajanjem programa. To opravimo čim tišje in poiščemo najbližji prosti sedež.

2. Med koncertom ne klepetamo, se ne smejimo ali drugače s šumi in ropotom motimo nastopajoče.

3. Mobilne telefone in piskajoče ure ter druge naprave izključimo ali pustimo doma.

4. Za otroke, ki so premajhni, da bi zdržali mirno in tiho koncert, poiščemo varstvo ali se koncertu v nasprotnem primeru raje odpovejmo.

5. Virusi in bacili se v dvorani polni ljudi počutijo skoraj bolje, kot ljudje. Moteče kašljanje, smrkanje in kihanje raje preležimo doma, v postelji.

6. Med  večstavčnimi skladbami ne ploskamo. Če nimamo programskega lista, raje počakajmo, da se nastopajoči priklonijo, oziroma začnejo ploskati tisti, ki poznajo program.

7. Ob koncu nastopa pa vse nastopajoče le nagradimo z aplavzom.

ŽELIMO VAM OBILO LEPIH TRENUTKOV OB POSLUŠANJU GLASBE.

Nastopajoči, učenci in učitelji

Glasbene šole Slov. Bistrica